הצטרפות לאיגוד המורות והמנחות

תשע״ו הייתה השנה הרביעית בה מורות ומנחות היל״ה עובדות תחת הסכם קיבוצי, הסכם קיבוצי ראשון בישראל למורות קבלן. כיום ארגון העובדים ”כוח לעובדים” מייצג את כל המורות והמנחות של תכנית היל״ה. רובן הגדול של המורות והמנחות העובדות בתכנית כבר הצטרפו ל”כוח לעובדים”, אבל יש עדיין מורות ומנחות, למשל כאלו שהחלו לעבוד בזמן האחרון, שעדיין לא הצטרפו.

ההסכם הקיבוצי נפתח בסוף חודש אוגוסט האחרון (2016), וכעת אנחנו לקראת פתיחתו של משא ומתן חדש להסכם קיבוצי שני, בו נשאף לשפר את תנאי ההעסקה, השכר והביטחון התעסוקתי.

אנחנו צריכים אתכם – מורות ומורים, מנחות ומנחים. הצטרפותכם להתאגדות המורים והמנחים של תכנית היל״ה חשובה ביותר. כל חבר שמצטרף לאיגוד מגדיל את כוחנו. כוח המיקוח שלנו גדל עם כל חברה, וככל שתמיכתכם תהיה יותר חזקה, וככל שיותר מורות ומנחות תהיינה חברות בארגון, יכולתנו להגיע להישגים תהיה גבוהה יותר. הסיכוי שלנו להצליח במשא ומתן ובמאבק על תנאי העסקתנו, למען כולנו, תלוי בכולנו!

אז איך מצטרפים? הצטרפות לאיגוד נעשית כיום באמצעות האינטרנט בכמה שלבים פשוטים:

  1. נכנסים לאתר ההצטרפות ל”כוח לעובדים”;
  2. בוחרים את השפה הרצויה;
  3. לוחצים על הכפתור ”לרישום ללא קוד גישה”;
  4. בוחרים את ”איגוד המורות והמנחות של תכנית היל״ה”;
  5. ממשיכים לפעול לפי ההוראות.

בעיקרון, אחרי שמזינים את מספר הטלפון הנייד, האתר שולח הודעת אס.אמ.אס ובה קוד שצריך להזין בחזרה לאתר כדי לאשר את הזהות ולהמשיך. זה הכל.

מי שמעדיף דרך אחרת, מכל סיבה שהיא, יכול עדיין להצטרף לארגון באמצעות מילוי טופס ידני. יש להוריד את טופס ההצטרפות, למלא את הפרטים האישיים, לחתום, ולהחזיר אותו אלינו באמצעות פקס או דואר (הפרטים על הטופס עצמו).

אנא הקפידו למלא את כל הפרטים האישיים, ולחתום על הטופס. במשבצת “מחלקה/מסגרת” רשמו את שם היחידה או המוסד בו אתם עובדים.

not-afraid

כולנו משלמים כיום דמי חבר ודמי ועד המנוכים ישירות מהשכר ומועברים לוועד ול”כוח לעובדים”. גם מי שלא חבר משלם דמי ועד ודמי טיפול ארגוני, וארגון העובדים והוועד מייצגים את כלל העובדות ומטפלים בכל מקרה המגיע אלינו. אין סיבה לא להצטרף – להיפך, כל עובדת המצטרפת, עוזרת לנו לעזור לה ולכלל המורות והמנחות בתכנית.

אם יש לכם שאלות, או דבר מה אינו ברור – פנו אלינו במייל, vaad.hila@gmail.com ונחזור אליכם במהרה.